Nabízíme

 
Společnost HXM CREW s.r.o. nabízí pět základních oborů činností a dále pak přípravné a dokončovací stavební práce, služby pro zemědělství a zahradnictví, zpracování dřeva a výroba dřevěných výrobků, služby pro rodinu a domácnost, poskytování technických služeb, provozování kulturních a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav a veletrhů, zprostředkování obchodu a služeb…

Datové sítě – Telcostav Servis
Kompletní výstavba, správa, dohled a údržba datových sítí. Realizace nadzemních i podzemních optických sítí a tvorba strukturované kabeláže ve firmách a rodinných domech. Výstavba bezdrátových spojů a stavba vysílacích bodů. Správa aktivních prvků počítačových sítí.

Kovovýroba – Nástrojárna Močarník
Zprostředkování veškerých služeb v oblasti kovovýroby. Řezání, vrtání, soustružení, frézování. Výroba nástrojů, strojů a přípravků, jednoúčelové stroje. Veškeré služby provádí prověření dodavatelé z oborů nástrojářství, obráběčství, zámečnictví a kvalitní povrchové úpravy výrobků.

Elektroinstalace – Elektrikář Honza
Kompletní řešení v oblasti domovních, bytových a průmyslových NN elektroinstalací. Dále provádíme montáže stožárů, televizních antén, slaboproudé rozvody, strukturovanou kabeláž, kamerové systémy, zabezpečení objektů, domovní telefony a další služby z oblasti včetně prvků smart řešení.

Reklamní činnost – Movex Media
Grafické, reklamní, fotografické, video, distribuční a tiskové služby. Provozujeme malou síť online projektů. Prodej a zprostředkování online reklamy. Reklama od grafického návrhu, přes výrobu a tisk, až po umístění. Dále nabízíme provoz a správu webů a domén.

Výkopové práce – Výkopy Vsetín
Zajištění výkopových prací pro inženýrské sítě a jiné stavby od začátku do konce. Administrativní příprava, vytyčení cizích sítí, zábory prostranství, dopravní značení, realizace výkopů ručně nebo technikou, převoz materiálu na stavbu, uvedení do původní stavu.