Nabízíme Vám

Společnost HXM CREW s.r.o. nabízí tři základní obory činnosti, dále pak přípravné a dokončovací stavební práce, služby pro zemědělství a zahradnictví, zpracování dřeva a výroba dřevěných výrobků, služby pro rodinu a domácnost, poskytování technických služeb, provozování kulturních a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav a veletrhů, zprostředkování obchodu a služeb.

Elektroinstalace – Elektrikář Honza
www.elektrikarhonza.cz
elektro@hxmcrew.cz
Nabízíme kompletní řešení v oblasti domovních a průmyslových NN elektroinstalací. Dále provádíme montáže stožárů, televizních antén, slaboproudé rozvody, strukturovanou kabeláž, kamerové systémy, zabezpečení objektů, domovní telefony a další podobné služby.

Kovovýroba – Nástrojárna Močarník
www.nastrojarnamocarnik.cz
kovo@hxmcrew.cz
Nabízíme zprostředkování veškerých služeb v oblasti kovovýroby. Řezání, vrtání, soustružení, frézování. Výroba nástrojů, strojů a přípravků, jednoúčelové stroje. Veškeré služby provádí prověření dodavatelé z oborů nástrojářství, obráběčství, zámečnictví a kvalitní povrchové úpravy výrobků.

Reklamní činnost – Movex Media
www.movexmedia.cz
media@hxmcrew.cz
Nabízíme grafické, reklamní, fotografické, distribuční a tiskové služby. Provozujeme síť online projektů, nabízíme prodej a zprostředkování online reklamy. Reklama od grafického návrhu, přes výrobu a tisk, až po umístění. Dále nabízíme provoz a správu webů a domén.